Jooga on elamise kunst. See kunst sisaldab endas teadmisi kuidas elada pikemat ja õnnelikumat elu. pikem ja õnnelikum elu tähendab, et sul ei ole pingeid kehas ega meeltes. Jooga põhialuseks on mittevägivaldsus, mittevarastamine, mittevaletamine, loodussäästlik käitumine ja puhtus(nii vaimne kui füüsiline). Jooga tähendab ka teadmisi, kuidas pingeid kehast ja meeltest eemaldada või ära hoida ja missugused on erinevad vahendid selleks.

Jooga on teadmiste suurendamine ja läbi selle armastuse loomine kõige elava vastu. Läbi jooga saavutad sa tingimusteta armastuse iseenda vastu ja kogu maailma vastu. Õppides ennast tundma läbi keha ja meele, saavutad sa täiuslikkuse ja ka maailm sinu ümber on täiuslik.

Hatha jooga eesmärkideks on:

* saavutada takistamatu energia voolamine füüsilises kehas
* arendada keha painduvust ja tugevust
* parandada ja hoida tervist, et saavutada pikem elukaar

Hatha jooga tundides saame teadlikuks oma kehast, meelest ja hingamisest. Liikumine toimub aeglaselt ja hingamist jälgides. Tasakaalustame oma keha ja meelt, andes võimaluse tervenemiseks. Tunnis järgime traditsioonilise hatha jooga põhimõtteid. Traditsiooniline hatha jooga on füüsiline jooga, mis aitab tagada kehas energia takistamatu voolamise, keha painduvuse ning tugevuse. Hatha jooga tundides arvestatakse igaühe individuaalsusega, väldime südamerütmi kiirenemist ja tegevusi, mis tekitavad valu või ebamugavust. Hatha jooga sobib igas vanuses, kaalus, painduvusastmes inimesele.

Hatha jooga tunnid toimuvad:

* Tartus Rüütli tn 19, kolmapäeviti kell 18.00 ja neljapäeviti kell 18.15. 

* Lohkvas Kogukonnakeskus Varakas, teisipäeviti kell 18.00

Tundidesse on vajalik etteregistreerimine tel.5146153