REIKI I ASTME KURSUS 
Vajalik etteregistreerumine
Palun registreeruda  või telefonil 5146153
  


Reiki I kursusel räägime reiki ajaloost, reiki päritolust, reiki tehnikatest, reiki mehhanismist, reiki mõjust ja reiki toimest, reiki seansi läbiviimisest, reiki käte asenditest, reiki edastamisest kaugusest, tööst loomadega ja taimedega, vee tervendamisest, reiki edastamisest situatsioonidesse ja olukordadesse. Teeme läbi Reiki käte asendid praktikas, käteasendid enesetervendamiseks ja meditatsioonid.
Reiki I aste võimaldab aidata ennast ja teisi (lähedased ja sõbrad) käte pealepanemise meetodil.

Kursus toimub ühel päeval, tavaliselt laupäeval, kestvusega 6-7 tundi. Kursuse hind 99€. Vajalik ette registreerida. Kursuse hind sisaldab kursuse materjale, teepause, meditatsioone, pühitsusi ja reiki praktikat.

Reikit võivad õppida kõik, kes tunnevad selleks valmisolekut, soovi ja huvi ning tahavad tegeleda enda või teiste tervendamise ja arenguga.

Võime reiki energiat edastada saab huviline pühitsuse käigus oma reikimeistrilt-õpetajalt! Peale pühitsust on soovitav 21 päeva jooksul, mil praktiku energosüsteemid ja keha häälestuvad ja puhastuvad, järgida tervislikke eluviise vältides alkoholi, meelemürke, võimaluse piires ravimeid ning ka raskeid loomseid toiduaineid!

Esimese astme reiki on põhiliselt iseenda, lähedaste, asjade-olukordade ja loomade abistamiseks! Reiki pühitsus ei kohusta teid hakkama ravitsejaks.

Sinu käed on alati sinuga – peale pühitsust võid kasutada maksimaalselt olukordi ja võimalusi edastamaks reiki energiat, hoides kasvõi ainult kannast, reiki olles teadvusega energia leiab ise tee liikuda sinna kuhu tegelikult vaja.

Reiki on energiaravimeetod aga ka universaalne viis kanaldada Jumalikku valguse ja armastuse energiat, mis on loov ja tervendav jõud siin universumis. Edastatakse energiat, mida parajasti on vaja, võttes seda vastu Loojalt eneselt ja jäädes ise alandlikeks vahendajateks.

Reiki ergutab elujõudu, aitab teil rohkem ammutada energiat, tasakaalustades kogu keha. Reiki vahendaja on nagu kanal, ega anna ära isiklikku energiat. See energiavool küllastab ja tugevdab ravi ajal ka teda.

Reiki sobib kõigile – see on esimene tervendamiskunst, mida on võimalik edukalt kasutada enesetervendamiseks. Olles puhtaim ja peeneim energia harmoniseerib reiki inimese kõik peenkehad ja ka füüsilise keha.

Reiki see on valgus ja inimene, kes läbib reiki pühitsuse saab kanaliks ja universaalse valguse energia edasikandjaks. Praktiseerides reikit avaneb Valguse võime energiat edasi juhtida, temast saab Valguse allikas ja ta omandab kiirgamisvõime. Mida rohkem reikit praktiseerida, seda eredamaks valguse allikaks inimene saab.

Reiki initsiatsioon ehk pühitsus avabki inimesele Reiki allika. Reikisse pühitsusel viiakse inimese maailma peenemad vibratsioonid, rikkudes energeetilist tasakaalu, mis seejärel taastub uuel veel peenemal tasandil, võimaldades meil olla reiki kanaliks.

Peale initsiatsiooni on inimese käed võluvõimelised, mida iganes ta ei puutu või ei tee, kiirgavad need valguseenergiat. Mõistes seda, ja et reiki on teadvusega energia, teame, et ta kontrollib, kui palju saata ning kui palju suudame vastu võtta, teab kuhu energiat vajame, muutudes selliseks energiaks, millist vaja, kujundab reiki meie mõtteid, suhtumist, tervist, elu....

Reiki harmoniseerib kõigis plaanides, aitab kaasa hingelisele kasvule ja vaimsele arengule. Kuna kiirgame endast välja, siis reikiga tegelemine harmoniseerib meie sisemuse, seega ka meie välise maailma e. ümbritseva. Reiki valgustab ja mõtestab inimese elu ning täidab selle õnnetundega! Ta on antud meile 100 aastat varem abiks ühelt ajastult teisele üleminekuks. Reiki tõstab seega inimese teadlikkust ja teadvust, et sisemiselt valgustuda ning mida rohkem vaimsust, seda suurem on valgusenergia hulk, et saaks toimuda üleminek madalamalt energiatasandilt kõrgemale.Hind 99€