Access Bars

 

Inimese peas on 32 punkti, mille kerge puudutamisega vabastatakse kõik, mis takistab sul vastu võtmast kõike mida pakub Universum. Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikides eludes.

Iga bars sessiooniga vabastame tohutu hulga piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud puudutatava kindla barsiga. See on hellitav ja lõdvestav protsess, vabastades piiranguid kõigis oma eluaspektides, kus oled muutusteks valmis.

Suure osa oma elust veedame tehes selle asemel, et vastu võtta. Oled sa märganud, et su elu ei ole ikka veel selline nagu sa soovid? Sa võid saada kõik mida sa ihaldad kui sa oled valmis rohkem vastu võtma ja vähem tegema. Bars sessiooni saades saab see võimalikuks ja sinu jaoks saab palju enamat esile kerkida.

Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma kehade ja elu kohta, kaasa arvatud uni, tervis, kaal, raha, seks ja suhted, ärevus, stress ja palju muud. Kõige halvemal juhul tunned, et oled saanud oma elu parima peamassaaži. Parimal juhul võib kogu su elu muutuda suurepäraseks täieliku kergusega.


Access Bars sessioon kestab 60 minutit. Hind 35€ 

Access Bars sessioon koos nõustamisega 90min. Hind 45€