REIKI

 

Reiki on energiaravimeetod. Reiki seansi ajal asetatakse peopesad kliendi kehale ning puududtuste abil antakse edasi universumi energiat, mis ravib ja korrastab patsiendi kogu organismi. Reiki seansi ajal edastatakse energiat, mida parajasti vaja on, reiki ergutab elujõudu, aitab teil rohkem ammutada energiat tasakaalustades kogu keha. Reiki muutub kuumaks, soojaks, tajumatuks või jahedaks – selliseks nagu on vajalik antud inimese tervenemiseks. Ta tervendab nii keha kui vaimu, ta aitab meil teadvustada alateadvuses peituvaaid ressursse. Füüsilisel tasandil taandub valu, paranevad haigused, taastub organite ja süsteemide töö. Emotsioonide tasandil inimene rahuneb, hajub depressioon, liigne ärrituvus, hirmud. Mentaaltasandil kaob pessimism, mõtted muutuvad positiivseks, paraneb mälu, taiplikkus, hinge poeb rahu ja harmoonia; käitumine muutub tasakaalukaks.
Reiki on iidne käte pealepanemisega energia transformeerimise meetod. Reiki kui puhas elujõudu andev universaalne eluenergia lahustab kehas energiablokeeringud. Reiki harmoniseerib sind kõigis plaanides, aitab kaasa hingelisele kasvule ja vaimsele arengule. Reiki valgustab ja mõtestab inimese elu ja täidab selle õnnetundega. 

Reiki – see on Jumala poolt inimkonnale tervikuna ja igale inimesele individuaalselt annetatud suur võimalus.


REIKIST VÕIB ABI OLLA JÄRGMISTEL PUHKUDEL

Ärevuse, foobiate, allergiate, väsimuse, nõrkuse, sõltuvuste, depressiooni, kroonilise valu, stressi, taastumisel operatsioonist ja narkoosist, kemoteraapia ja kiiritusravi kõrvalmõjudele, immuunsuse tõstmiseks, tugevdab immuunsüsteemi, aitab vabaneda energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest, tasakaalustab energiakeskuseid, tõstab intuitsiooni ja loovust, toetab vaimset arengut, situatsioonide parandamiseks, eesmärkide saavutamiseks, takistuste ületamiseks, maailmavaatele ja elunägemisele, jpm.

 

ENERGIABLOKEERNGUD KEHAS

Ebamugavustunne kehas annab märku vaimsest või emotsionaalsest energiaummistusest. Seal võib olla energia tihenenud ja sellega seotud emotsioonid on kehasse pidama jäänud. Energiablokeeringuid soodustavad vähene füüsiline tegevus, ebaõige toitumine ning negatiivsed mõtlemis ja käitumismustrid. Reiki lahustab energiablokeeringud ning tasakaalustab inimese energiad ja avab sind uutele energiatele.

KEHA PUHASTUSREAKTSIOONID

Reiki seanss käivitab kehas puhastumisprotsessi mis võib põhjustada erinevaid reaktsioone.


Füüsiline puhastumisreaktsioon
Iiveldus, kõhulahtisus, peapööritus, gripi sümptomid - palavik, peavalu, kurguvalu, köha, lihasvalu. 
Joo palju vett, tee joogaharjutusi, käi jalutamas, hinga värset õhku.

Vaimne puhastumisreaktsioon
Sinu uskumused pannakse proovile. Hakkad vaatama elule teise pilguga. 
Loe erinevaid motiveerivaid vaimseid raamatuid. Kuula mantraid või meditatiivset muusikat. Sa võid saavutada uue mõistmise tasandi. Lase kõigel minna.

Emotsionaalne puhastumisreaktsioon
Allasurutud emotsioonid võivad reiki seansi järel pinnale kerkida ilma nähtava põhjuseta. Võid tunda viha, vastikust, hirmu, kurbust, leina, frustratsiooni. Kui need emotsioonid on olnud alla surutud siis nad tõusevad nüüd pinnale ja vabastatakse. Ära lase neil emotsioonidel endast võitu saada vaid lase nad endast läbi ja anna nad vabaks. Joo palju vett, mediteeri, tee hingamisharjutusi, tee magneesiumisoola või meresoola vanni.

Mentaalne puhastumisreaktsioon 
Vanad mõtte- ja käitumismustrid võivad esile kerkida. Võib ägeneda sõltuvushäire või tekkida vastureaktsioon. Võib esineda enesekriitikat, süütunnet ja enesesüüdistamistunnet. Need tunded tuleks teadvustada ja neil minna lasta. Ole lahke enda vastu, tee midagi mis paneb sind ennast hästi tundma.

Kui Sul esinevad mõned ülaltoodud sümptomid siis ei tasu nende pärast muretseda vaid ole tänulik, koge need läbi ja lase nad vabaks.

REIKI vs MEDITSIIN

Reikit ei ole vaja käsitleda kui tavameditsiini asendajat, nad peaksid täiendama teineteist ja toimima käsikäes. Paljudel juhtudel aitab ainult Reiki kuid suuremate tervisehädade korral tuleb pöörduda arsti poole. Reiki on suureks abiks massaazis, taastusravis, tavameditsiinis ja psühholoogias. Reiki on toetav, harmoniseeriv ja elujõudu andev ravimeetod.

 

REIKI SEANSS

Kestab 60 kuni 90 minutit, vajadusel ka kauem. Klient lamab mugavas riietuses massaazilaual ning reikiterapeut asetab käed kliendi erinevate kehaosade ja organite kohale ning annab edasi energiat, mis mõjub tervendavalt kliendile.

Optimaalne reikiseansside arv küündib kuni viie järjestikuse seansini. Kuid kõik inimesed on ainulaadsed, seega võivad seansid kesta nädalaid ja isegi kuid. Esimestel päevadel toob seanss välja füüsilisel tasandil blokeerunud emotsionaalse energia. Seejärel alles saab keha puhastuda ja täituda universaalse eluenergiaga, mis harmoniseerib inimest terviklikult.

Hind 90min 30€